Obsah

Rozlúčka IVAN SKLENKA

Typ: ostatné
Rozlúčka IVAN SKLENKA 1Keďže žijeme v zvláštnej pandemickej dobe a práve v tomto čase sa nachádza náš Obecný úrad v povinnej karanténe, dnes nám nebolo možné rozlúčiť sa s našim drahým spoluobčanom I v a n o m S k l e n k o m.

Ivko nás náhle opustil dňa 10. marca 2021. Pre nás všetkých to bol veľký šok. Nikto z nás by pred pár dňami ani len nepomyslel na to, že už nikdy neuvidí jeho úprimný pohľad  a nebude počuť jeho hlas a smiech. Bol to človek s veľkým srdcom. Bol milujúcim manželom manželky Beatky a starostlivým otcom dcéry Gabriely a syna Jakuba. Bol človek žijúci pre svojich najbližších. Bol človek nesúci v sebe dobro a lásku, ktorú vždy rád rozdával iným.

Ďakujeme za prácu, ktorú odviedol v prospech našej obce, ako poslanec obecného zastupiteľstva. V minulosti bol členom Dobrovoľného hasičského zboru obce Pitelová, kde zastával aj funkciu veliteľa. Pôsobil v členskom výbore v Urbárskom a pasienkovom spoločenstve Pitelová. Bol jedným z najvernejších fanúšikov Telovýchovnej jednoty Družstevník Pitelová, mnohokrát bol aj usporiadateľom. Zúčastňoval sa pravidelne všetkých zápasov a nechýbal ani na tých prípravných.   

Veľmi rád sa so svojou rodinou zúčastňoval na obecných podujatiach a súťažiach, ako napríklad Pitelovský kotlík, kde neraz získal popredné miesta a svojim výborným gulášom ohúril nielen členov poroty.  

V týchto chvíľach si uvedomíme svoje bytie, svoju konečnosť. Sme tu len dočasne. Doprajme teda Ivkovi pokojný spánok a nech nás teší, že sme mali tú možnosť poznať     a stráviť časť života s takým skvelým človekom ako bol on.

Ivko máme Ťa radi.

 

ODPOČÍVAJ V POKOJI.

 

Lúči sa s TEBOU Martina Záhorcová, starostka obce,

kolektív Obecného úradu a poslanci Obecného zastupiteľstva.


Vytvorené: 15. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 16. 3. 2021 07:59
Autor: Správca Webu